איך זה עובד?
מפגשים חד שבועיים של שעתיים וחצי בימי ראשון בערב.
החוק היחיד שנסכים עליו הוא שמירה על סודיות.
חוץ מזה לא צריך לקרות כלום במעגל, ומנסיון שלי – יקרה בדיוק מה שצריך לקרות. כל קבוצה היא יישות בפני עצמה, ובתור מנחה – יהיה יומרני מצידי לומר שאני יודע מה יעלה מראש. אבל אני כן יודע שזה מאוד חשוב לנו לשבת במעגל עם גברים נוספים. המעגל מצליח לחבר אותנו לחלקים שלנו שלא מצליחים למצוא מקום במצבים אחרים, ולפעמים אנחנו אפילו לא יודעים שהם קיימים. מעגל גברים הוא כלי מדהים לשיפור היחסים שלנו קודם כל עם עצמנו וכתוצאה מכך – עם הסביבה שלנו.
פרטים נוספים על המעגל ועליי –
https://tinyurl.com/mnt6nbt3