מפגש מבוא למעגל גברים תהליכי ת-א | מחזור 9/22

הי חבר,
למה להתבשל בתוך עצמך?
תתפלא שהרבה גברים חולקים את אותם נושאים, כל אחד מהמקום שלו כמובן, ורבים מהם חוששים לדבר או אפילו לא יודעים כיצד. כן! מה ששמעת.

בסוף החודש הזה מתחיל מחזור חדש של מעגל גברים תהליכי – נבחרת של גברים מעולים, שרוצים לעשות שינוי בחיים שלהם, לעשות לעצמם טוב יותר. ל-יחד יש כוח. חברות חדשה, מוטיבציה, הקלה רגשית וגם נגיעות של ריפוי.

השינוי הזה קורה ב-10 מפגשים, באווירה ביתית ומזמינה, אחת לשבוע בימי חמישי בערב בתל אביב. זה לא “עוד” מעגל שיח לגברים – המשתתפים מקבלים גם תכנים וכלים מעולמות הטיפול הרגשי ותובנות מהקליניקה, ואלו נותנים לך תאוצה לשינוי.

אם טרם חווית מעגל גברים ורוצה להתנסות, בוא למפגש המקדים ביום חמישי השבוע 15.9 בשעה 20:00.
להרשמה למפגש מבוא: https://bit.ly/39yRJAU

ב-29.9 – עוד שבועיים אנחנו מתחילים! חצי כבר תפוס. בקישור הזה אתה נרשם לקבוצה התהליכית: https://lp.vp4.me/qhed .

מוזמן לדבר איתי, משה 0544878642
—–
#משהאושפיז #חוסן #חוסןאישי #חוסןמנטלי #חוסןרגשי #העצמה #גברים #מעגלגברים #מעגלשיח

שם המנחה/ים: משה אושפיז

מטפל רגשי ומאמן לחוסן מנטלי. מנחה קבוצות מוסמך. בקליניקה מלווה גברים בתהליכי שינוי ומעברים בחיים, עם התמחות בנושאים כגון ניהול משברים ודילמות, אבהות, פרידה וגירושין, מימוש, זהות, וקבלה עצמית. עובד כמטפל רגשי בשת"פ עם עמותות שונות, בשפות עברית, אנגלית וגרמנית. חבר-מייסד של מיזם 'גברים נפגשים לשם שינוי' ומנחה קבוצות גם במסגרתו, מרצה בקורסים להתפתחות אישית בנושאים: נלפ, מיינדפולנס וקואוצ'ינג. > ביוגרפיה מקצועית: https://www.mencircles.net/moshe > ראיון בערוץ 13: https://youtu.be/cLXC3o81-eY > המלצות על מעגל הגברים התהליכי: https://youtu.be/L5cxwgO4yjc

להצטרפות למעגל הגברים הזה צור קשר עם מנחה המעגל באימייל, בטלפון או בווטסאפ.

לתשומת ליבך:
יש להרשם / להתחבר לאתר כדי לצפות בפרטים המלאים של האירוע, ובפרטי יצירת הקשר עם המנחה של מעגל הגברים הזה.

תמונות

  • מודעה 1024x576