מעגל גברים תהליכי ת-א | מחזור 22/23

גבר, ככה פשוט. בוא לפגוש את עצמך. בוא לדבר.

אנחנו נפגשים מדי יום שלישי בשעה 20:00 באווירה ביתית בתל אביב. מעגל הגברים הזה ייחודי. במפגשים שלנו מדברים על הכל, לעומק, תוך תשומת לב אישית לכל משתתף.
רובד עומק נוסף הוא שילוב כלים מעולמות הטיפול להתמודדות נכונה יותר עם אתגרים בחיים, מניסיונו של המנחה בקליניקה ובעבודה מקצועית עם גברים.

חבר, אני מזמין אותך להצטרף אלינו לקבוצה ייחודית של גברים איכותיים, לשיחת עומק מעצימה ומשנת פרספקטיבה על החיים שלך. אם רוצה לשאול משהו, פשוט דבר איתי, 054.4878642.

בקישור המופיע כאן למטה אתה נרשם לקבוצה. (בשורת הקישור לאתר אינטרנט)
וגם, תהיה חבר אמיתי ותשלח את הקישור להצטרפות לחבר שחשוב לך. https://lp.vp4.me/qhed.

להתראות בקרוב, משה 🙂

שם המנחה/ים: משה אושפיז

מטפל רגשי ומאמן לחוסן מנטלי. מנחה קבוצות מוסמך. בקליניקה מלווה גברים בתהליכי שינוי ומעברים בחיים, עם התמחות בנושאים כגון ניהול משברים ודילמות, אבהות, פרידה וגירושין, מימוש, זהות, וקבלה עצמית. עובד כמטפל רגשי בשת"פ עם עמותות שונות, בשפות עברית, אנגלית וגרמנית. חבר-מייסד של מיזם 'גברים נפגשים לשם שינוי' ומנחה קבוצות גם במסגרתו, מרצה בקורסים להתפתחות אישית בנושאים: נלפ, מיינדפולנס וקואוצ'ינג. *** ביוגרפיה מקצועית: https://www.mencircles.net/moshe *** ראיון בערוץ 13: https://youtu.be/cLXC3o81-eY *** המלצות על מעגל הגברים התהליכי: https://youtu.be/L5cxwgO4yjc

להצטרפות למעגל הגברים הזה צור קשר עם מנחה המעגל באימייל, בטלפון או בווטסאפ.

לתשומת ליבך:
יש להרשם / להתחבר לאתר כדי לצפות בפרטים המלאים של האירוע, ובפרטי יצירת הקשר עם המנחה של מעגל הגברים הזה.

תמונות

  • מעגל גברים משה 1 1024x576